zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:11
Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo
2:0
Powiśle Stary Targ
Wisła Tczew
0:5
Błękitni Kmiecin
Sobieski Gniew
0:4
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
9:1
Jurand Lasowice
Spójnia Sadlinki
0:2
Świt Radostowo
Weber Szprudowo
1:1
Delta Miłoradz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
3:2
GDKiS Ostaszewo
Jurand Lasowice
2:3
Spójnia Sadlinki
LKS Waplewo Wielkie
3:3
Rodło II Kwidzyn
Wisła Tczew
2:1
Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty
1:1
Relax Ryjewo
Świt Radostowo
2:0
Sobieski Gniew
Błękitni Kmiecin
3:1
Powiśle Stary Targ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Ryjewo
4:4
LKS Waplewo Wielkie
Rodło II Kwidzyn
2:1
Świt Radostowo
Powiśle Stary Targ
0:2
Pogoń Prabuty
Spójnia Sadlinki
5:2
Delta Miłoradz
Weber Szprudowo
2:1
Błękitni Kmiecin
Sobieski Gniew
1:2
Jurand Lasowice
GDKiS Ostaszewo
4:4
Wisła Tczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Radostowo
0:3
Relax Ryjewo
Delta Miłoradz
5:1
Sobieski Gniew
Jurand Lasowice
1:6
Rodło II Kwidzyn
Weber Szprudowo
1:2
GDKiS Ostaszewo
LKS Waplewo Wielkie
1:6
Powiśle Stary Targ
Wisła Tczew
0:2
Spójnia Sadlinki
Błękitni Kmiecin
0:2
Pogoń Prabuty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Ryjewo
8:3
Jurand Lasowice
Powiśle Stary Targ
7:1
Świt Radostowo
Pogoń Prabuty
7:0
LKS Waplewo Wielkie
Spójnia Sadlinki
4:1
Weber Szprudowo
Sobieski Gniew
4:10
Wisła Tczew
Rodło II Kwidzyn
2:2
Delta Miłoradz
GDKiS Ostaszewo
2:3
Błękitni Kmiecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Tczew
4:0
Rodło II Kwidzyn
Jurand Lasowice
2:0
Powiśle Stary Targ
Weber Szprudowo
3:0
Sobieski Gniew
Delta Miłoradz
3:1
Relax Ryjewo
Błękitni Kmiecin
4:3
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
2:2
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
2:3
Pogoń Prabuty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
4:2
Jurand Lasowice
Spójnia Sadlinki
1:0
Błękitni Kmiecin
Rodło II Kwidzyn
0:8
Weber Szprudowo
LKS Waplewo Wielkie
1:4
Świt Radostowo
Relax Ryjewo
6:0
Wisła Tczew
Powiśle Stary Targ
1:5
Delta Miłoradz
Sobieski Gniew
2:2
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
1:0
Pogoń Prabuty
Jurand Lasowice
3:3
LKS Waplewo Wielkie
Spójnia Sadlinki
3:1
Sobieski Gniew
Weber Szprudowo
2:3
Relax Ryjewo
Błękitni Kmiecin
2:1
Świt Radostowo
GDKiS Ostaszewo
3:0
Rodło II Kwidzyn
Wisła Tczew
6:0
Powiśle Stary Targ
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:2
Wisła Tczew
Świt Radostowo
9:2
Jurand Lasowice
Rodło II Kwidzyn
1:1
Spójnia Sadlinki
Powiśle Stary Targ
3:2
Weber Szprudowo
Sobieski Gniew
1:4
Błękitni Kmiecin
LKS Waplewo Wielkie
1:2
Delta Miłoradz
Relax Ryjewo
6:1
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
1:1
Świt Radostowo
Spójnia Sadlinki
5:3
Relax Ryjewo
Weber Szprudowo
1:2
Pogoń Prabuty
Błękitni Kmiecin
6:0
Jurand Lasowice
Sobieski Gniew
6:0
Rodło II Kwidzyn
Wisła Tczew
7:1
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
1:4
Powiśle Stary Targ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Ryjewo
6:0
Sobieski Gniew
Jurand Lasowice
0:3
Delta Miłoradz
Świt Radostowo
1:1
Wisła Tczew
Rodło II Kwidzyn
0:3
Błękitni Kmiecin
Powiśle Stary Targ
0:2
Spójnia Sadlinki
LKS Waplewo Wielkie
2:2
Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty
4:1
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
1:0
Pogoń Prabuty
Rodło II Kwidzyn
5:0
Relax Ryjewo
Weber Szprudowo
4:1
Świt Radostowo
Błękitni Kmiecin
1:0
Delta Miłoradz
Sobieski Gniew
2:7
Powiśle Stary Targ
Wisła Tczew
11:0
Jurand Lasowice
GDKiS Ostaszewo
6:0
LKS Waplewo Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
1:2
Wisła Tczew
Relax Ryjewo
0:3
Błękitni Kmiecin
Pogoń Prabuty
7:3
Sobieski Gniew
Jurand Lasowice
0:6
Weber Szprudowo
Powiśle Stary Targ
9:1
Rodło II Kwidzyn
LKS Waplewo Wielkie
1:1
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
3:2
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Lasowice
1:3
GDKiS Ostaszewo
Powiśle Stary Targ
3:3
Relax Ryjewo
LKS Waplewo Wielkie
0:1
Sobieski Gniew
Delta Miłoradz
1:0
Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty
0:2
Rodło II Kwidzyn
Błękitni Kmiecin
1:1
Wisła Tczew
Świt Radostowo
2:3
Spójnia Sadlinki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
7:0
Jurand Lasowice
Relax Ryjewo
1:2
Pogoń Prabuty
Powiśle Stary Targ
1:4
Błękitni Kmiecin
Sobieski Gniew
3:1
Świt Radostowo
Weber Szprudowo
0:4
Wisła Tczew
Rodło II Kwidzyn
2:0
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
0:6
Delta Miłoradz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
5:1
Powiśle Stary Targ
Jurand Lasowice
0:4
Sobieski Gniew
LKS Waplewo Wielkie
2:3
Relax Ryjewo
Delta Miłoradz
0:1
Spójnia Sadlinki
Wisła Tczew
6:1
GDKiS Ostaszewo
Błękitni Kmiecin
5:3
Weber Szprudowo
Świt Radostowo
2:2
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
0:5
Delta Miłoradz
GDKiS Ostaszewo
2:3
Weber Szprudowo
Relax Ryjewo
6:2
Świt Radostowo
Pogoń Prabuty
2:2
Błękitni Kmiecin
Spójnia Sadlinki
0:2
Wisła Tczew
Powiśle Stary Targ
4:3
LKS Waplewo Wielkie
Rodło II Kwidzyn
3:1
Jurand Lasowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Weber Szprudowo
3:0
Spójnia Sadlinki
Jurand Lasowice
2:6
Relax Ryjewo
LKS Waplewo Wielkie
2:2
Pogoń Prabuty
Delta Miłoradz
0:1
Rodło II Kwidzyn
Wisła Tczew
1:2
Sobieski Gniew
Błękitni Kmiecin
3:1
GDKiS Ostaszewo
Świt Radostowo
3:1
Powiśle Stary Targ
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
1:3
Wisła Tczew
Sobieski Gniew
0:2
Weber Szprudowo
LKS Waplewo Wielkie
4:2
Błękitni Kmiecin
Relax Ryjewo
3:1
Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki
2:0
GDKiS Ostaszewo
Powiśle Stary Targ
4:0
Jurand Lasowice
Pogoń Prabuty
1:1
Świt Radostowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Weber Szprudowo
2:0
Rodło II Kwidzyn
Delta Miłoradz
4:1
Powiśle Stary Targ
Jurand Lasowice
0:4
Pogoń Prabuty
Wisła Tczew
1:1
Relax Ryjewo
Błękitni Kmiecin
0:1
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
0:0
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
3:1
Sobieski Gniew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Ryjewo
5:2
Weber Szprudowo
Rodło II Kwidzyn
6:1
GDKiS Ostaszewo
Powiśle Stary Targ
1:6
Wisła Tczew
Pogoń Prabuty
1:0
Delta Miłoradz
Sobieski Gniew
2:5
Spójnia Sadlinki
LKS Waplewo Wielkie
10:0
Jurand Lasowice
Świt Radostowo
1:1
Błękitni Kmiecin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
1:1
Rodło II Kwidzyn
Weber Szprudowo
3:0
Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz
3:0
LKS Waplewo Wielkie
Jurand Lasowice
0:9
Świt Radostowo
Wisła Tczew
4:2
Pogoń Prabuty
Błękitni Kmiecin
2:2
Sobieski Gniew
GDKiS Ostaszewo
0:3
Relax Ryjewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
2:1
Sobieski Gniew
Powiśle Stary Targ
1:2
GDKiS Ostaszewo
Pogoń Prabuty
6:3
Weber Szprudowo
LKS Waplewo Wielkie
1:0
Wisła Tczew
Relax Ryjewo
0:0
Spójnia Sadlinki
Jurand Lasowice
0:8
Błękitni Kmiecin
Świt Radostowo
1:2
Delta Miłoradz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij