zamknij reklamę

Z Koroną na "szóstkę"

Z Koroną na "szóstkę"

Obie drużyny podeszły do meczu zmotywowane ostatnimi zwycięstwami. LKS wygrał w Prabutach, a Korona rozgromiła u siebie Spójnię 8:0.

LKS przystąpił do spotkania w prawie niezmienionym składzie. Do ekipy dołączył, nieobecny w Prabutach, Czarnecki. Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji. Waplewo szukało swoich szans na skrzydłach, goście wypatrywali okazji w stałych fragmentach. Gra nie była przyjemna dla oka. Oba zespoły miały ewidentny problem z konstruowaniem akcji.

Obraz gry zmienił się po przerwie. Na boisku pojawili się Trussner i Chrobociński dając zmiany na "skrzydłach". Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wynik otworzył w 49. minucie Hermaniuk. Chwilę potem na listę strzelców wpisał się Trussner. W 55. minucie Czarnecki będąc sam na sam z bramkarzem nie zmarnował podania z głębi pola od Hermaniuka i przelobował bramkarza Korony - 3:0. LKS dominował już do końca spotkania, Korona próbowała jeszcze kontratakować. W 76. minucie Czarnecki podwyższył na 4:0. Kilka minut później Ziarnik dołożył piąte trafienie. Tuż przed końcowym gwizdkiem padły jeszcze dwie bramki. Na 6:0 dla Waplewa z bliskiej odległości podwyższył Semeniuk. Chwilę później, po błędzie naszej defensywy, honorową bramkę strzeliła Korona. LKS zgarnął 3 pkt. po raz czwarty z rzędu i z dorobkiem 16 pkt. zajmuje piąte miejsce w tabeli A - Klasy Malbork gr. IV.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij