zamknij reklamę

Walkower dla Delty Miłoradz

Walkower dla Delty Miłoradz

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork na posiedzeniu w dniu 20.10.2015 podjęła decyzję o zweryfikowaniu spotkania Delta Miłoradz - Sobieski Gniew rozegranego w dniu 17.10.2015 jako walkower dla gospodarzy. Treść komunikatu:

Klasa A Grupa IV: Delta Miłoradz – Sobieski Gniew 17.10.2015
Wynik z boiska 3:0, zawody zweryfikowano jako vo 3:0 i 3 punkty na korzyść drużyny Delta Miłoradz, z tytułu: Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Sobieski Gniew. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR. (nieopłacenie 3 żółtych kartek)
                                                                                           

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij