zamknij reklamę

Runda jesienna na półmetku

Runda jesienna na półmetku

Przed nami ósma kolejka spotkań. Naszym przeciwnikiem będzie ekipa z Rywałdu. Korona istnieje od 2011 roku (wcześniej WKSR Korona Rywałd). Swoją przygodę z lokalną piłką zaczęli od sezonu 2011/2012 w Klasie - B, Grupa Malbork VII. Zajęli wówczas 5. miejsce zdobywając 44 pkt. Do Klasy - A awansowali dwa sezony później, w tym samym czasie co LKS. Poprzedni sezon był dla obu drużyn bardzo trudny. Do ostatniego spotkania ważyły się losy ewentualnych spadkowiczów. Ostatecznie zarówno LKS, jak i Korona zdobyły po 33 pkt. co pozwoliło na kontynuowanie rozgrywek na tym samym poziomie. Po siedmiu kolejkach LKS zajmuje 5. miejsce z czterema punktami przewagi nad dziewiąta w tabeli Koroną. W zeszły weekend gracze z Rywałdu ograli Spójnię Sadlinki 8:0, LKS z kolei wygrał 2:0 w Prabutach.

Bilans bezpośrednich spotkań LKS WAPLEWO WIELKIE - KORONA RYWAŁD:

sezon 2014/2015       Klasa - A       4:0(d), 3:0(w)   (vo, na boisku 1:1)

ZAPRASZAMY NA MECZ!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij