zamknij reklamę

Przed nami XI kolejka

Przed nami XI kolejka

Koniec rundy jesiennej A - Klasy zbliża się dużymi krokami. Przed naszym zespołem kolejne trudne wyzwanie. Już w najbliższą środę zmierzymy się z drużyną Spójni Sadlinki. Gospodarze jeszcze w sezonie 2014/2015 występowali na szczeblu V ligi. Obecne rozgrywki również są mało udane dla klubu spod Kwidzyna. Aktualnie, z dorobkiem 3 punktów plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Niemniej jednak Spójnia potrafi być trudnym rywalem o czym przekonał się w ostatni weekend Weber Szprudowo remisując na własnym obiekcie 2:2. Oprócz LKS-u i Spójni w środę swój mecz rozegrają także ekipy Rodła II oraz GDKiS-u Ostaszewo. Pozostałe spotkania XI kolejki zaplanowane zostały na 31 października.

Bilans bezpośrednich spotkań LKS WAPLEWO WIELKIE – SPÓJNIA SADLINKI:

sezon 2010/2011 A - Klasa 1:2 (w), 1:1 (d) 

ZAPRASZAMY NA MECZ!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij