Przed nami XI kolejka

Koniec rundy jesiennej A - Klasy zbliża się dużymi krokami. Przed naszym zespołem kolejne trudne wyzwanie. Już w najbliższą środę zmierzymy się z drużyną Spójni Sadlinki. Gospodarze jeszcze w sezonie 2014/2015 występowali na szczeblu V ligi. Obecne rozgrywki również są mało udane dla klubu spod Kwidzyna. Aktualnie, z dorobkiem 3 punktów plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Niemniej jednak Spójnia potrafi być trudnym rywalem o czym przekonał się w ostatni weekend Weber Szprudowo remisując na własnym obiekcie 2:2. Oprócz LKS-u i Spójni w środę swój mecz rozegrają także ekipy Rodła II oraz GDKiS-u Ostaszewo. Pozostałe spotkania XI kolejki zaplanowane zostały na 31 października.

Bilans bezpośrednich spotkań LKS WAPLEWO WIELKIE – SPÓJNIA SADLINKI:

sezon 2010/2011 A - Klasa 1:2 (w), 1:1 (d)

ZAPRASZAMY NA MECZ!