zamknij reklamę

Małe derby na remis

Małe derby na remis

Kilkanaście lat przyszło nam czekać na kolejne oficjalne spotkanie LKS-u z Olimpią. Jeszcze w zeszłym sezonie Sztum walczył w rozgrywkach IV ligi. Sytuacja kadrowa zmusiła jednak klub do wycofania sie z rozgrywek.

LKS miał swoją okazję już w pierwszych minutach meczu. Czarnecki przejął piłkę po błędzie defensywy gospodarzy. Uderzył mocno, ale piłka odbiła się od bramkarza i opouściła boisko. Chwilę później to Olimpia była bliska zdobycia gola. Piłka po technicznym strzale z około szesnastu metrów odbiła się od poprzeczki. LKS wyszedł na prowadzenie po uderzeniu Czarneckiego, który skorzystał z prezentu od defensorów Olimpii - ci stracili piłkę w okolicach własnej "szesnastki". LKS nie cieszył się długo z prowadzenia. Brak koncentracji po zdobytym golu sprawił, że Olimpia wyrównała. Piłka trafiła do siatki po akcji prawym skrzydłem. Celne dośrodkowanie na szesnasty metr zakończyło się mocnym strzałem pod poprzeczkę naszej bramki. Gra LKS-u była chaotyczna i nieefektywna. Gospodarze wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Piłka bezpośrednio po rzucie od bramki wróciła w okolice naszego pola karnego, a tam sytuację sam na sam wykorzystał jeden z zawodników Olimpii.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Na boisku, z punktu widzenia kibica, działo sie niewiele. Waplewo wyrównało po dośrodkowaniu Semeniuka z rzutu wolnego. W doliczonym czasie gry piłkę reką we własnym polu karnym zagrał jeden z obrońców gospodarzy - sędzia nie zdecydował się jednak na "jedenastkę".

W Sztumie doszło zatem do podziału punktów. Dobra passa LKS-u trwa nadal.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij