zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Stary Targ
5:4
LKS Waplewo Wielkie
DKS II POWIŚLE
5:0
Rodło II Kwidzyn
Błękitni Kmiecin
6:1
Korona Rywałd
GDKiS Ostaszewo
2:0
Weber Szprudowo
Delta Miłoradz
3:2
Pogoń Prabuty
Świt Radostowo
4:0
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
4:2
Spójnia Sadlinki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
1:2
DKS II POWIŚLE
Rodło II Kwidzyn
4:0
Świt Radostowo
Olimpia Sztum
0:5
Błękitni Kmiecin
LKS Waplewo Wielkie
3:2
Sobieski Gniew
Korona Rywałd
3:6
Delta Miłoradz
GDKiS Ostaszewo
1:2
Powiśle Stary Targ
Weber Szprudowo
2:0
Pogoń Prabuty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Stary Targ
3:1
Weber Szprudowo
Błękitni Kmiecin
3:3
Rodło II Kwidzyn
DKS II POWIŚLE
2:1
LKS Waplewo Wielkie
Delta Miłoradz
1:2
Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty
0:3*
Korona Rywałd
Świt Radostowo
4:2
Spójnia Sadlinki
Sobieski Gniew
2:2
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GDKiS Ostaszewo
0:0
DKS II POWIŚLE
Powiśle Stary Targ
6:0
Sobieski Gniew
Spójnia Sadlinki
1:2
Błękitni Kmiecin
Rodło II Kwidzyn
3:0
Delta Miłoradz
LKS Waplewo Wielkie
1:1
Świt Radostowo
Olimpia Sztum
2:1
Pogoń Prabuty
Weber Szprudowo
6:0
Korona Rywałd
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:2
Rodło II Kwidzyn
DKS II POWIŚLE
5:1
Powiśle Stary Targ
Korona Rywałd
4:3
Olimpia Sztum
Delta Miłoradz
3:2
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
1:0
GDKiS Ostaszewo
Błękitni Kmiecin
1:6
LKS Waplewo Wielkie
Sobieski Gniew
0:2
Weber Szprudowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
1:1
Pogoń Prabuty
Powiśle Stary Targ
2:1
Świt Radostowo
Rodło II Kwidzyn
2:1
Korona Rywałd
LKS Waplewo Wielkie
3:0
Delta Miłoradz
Sobieski Gniew
0:3
DKS II POWIŚLE
GDKiS Ostaszewo
1:3
Błękitni Kmiecin
Weber Szprudowo
3:2
Olimpia Sztum
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS II POWIŚLE
4:3
Weber Szprudowo
Delta Miłoradz
0:3
GDKiS Ostaszewo
Pogoń Prabuty
0:2
LKS Waplewo Wielkie
Olimpia Sztum
2:2
Rodło II Kwidzyn
Korona Rywałd
8:0
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
0:0
Sobieski Gniew
Błękitni Kmiecin
2:2
Powiśle Stary Targ
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS II POWIŚLE
3:3
Świt Radostowo
Powiśle Stary Targ
3:2
Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki
1:1
Olimpia Sztum
GDKiS Ostaszewo
1:3
Pogoń Prabuty
LKS Waplewo Wielkie
6:1
Korona Rywałd
Sobieski Gniew
0:4
Błękitni Kmiecin
Weber Szprudowo
2:7
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Sztum
2:2
LKS Waplewo Wielkie
Korona Rywałd
1:5
GDKiS Ostaszewo
Pogoń Prabuty
3:2
Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz
3:0
Sobieski Gniew
Rodło II Kwidzyn
6:1
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
1:3
Weber Szprudowo
Błękitni Kmiecin
1:2
DKS II POWIŚLE
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Weber Szprudowo
2:2
Spójnia Sadlinki
DKS II POWIŚLE
4:0
Delta Miłoradz
Powiśle Stary Targ
7:1
Korona Rywałd
LKS Waplewo Wielkie
2:2
Rodło II Kwidzyn
Sobieski Gniew
1:1
Pogoń Prabuty
Świt Radostowo
3:2
Błękitni Kmiecin
GDKiS Ostaszewo
3:0
Olimpia Sztum
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
2:3
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
0:4
Rodło II Kwidzyn
Korona Rywałd
1:5
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
0:4
Powiśle Stary Targ
Błękitni Kmiecin
1:0
Weber Szprudowo
Delta Miłoradz
2:1
Świt Radostowo
Pogoń Prabuty
1:2
DKS II POWIŚLE
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
2:2
Olimpia Sztum
DKS II POWIŚLE
5:0
Korona Rywałd
Powiśle Stary Targ
3:1
Rodło II Kwidzyn
Weber Szprudowo
3:5
LKS Waplewo Wielkie
GDKiS Ostaszewo
7:3
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
2:2
Pogoń Prabuty
Błękitni Kmiecin
2:3
Delta Miłoradz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Waplewo Wielkie
1:2
GDKiS Ostaszewo
Pogoń Prabuty
3:6
Błękitni Kmiecin
Olimpia Sztum
0:1
DKS II POWIŚLE
Korona Rywałd
2:4
Świt Radostowo
Spójnia Sadlinki
2:1
Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz
10:1
Weber Szprudowo
Rodło II Kwidzyn
3:0
Sobieski Gniew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
3:0
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
0:2
Świt Radostowo
Pogoń Prabuty
2:4
Delta Miłoradz
LKS Waplewo Wielkie
1:0
Powiśle Stary Targ
Rodło II Kwidzyn
0:6
DKS II POWIŚLE
Weber Szprudowo
3:3
GDKiS Ostaszewo
Korona Rywałd
0:5
Błękitni Kmiecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Radostowo
0:3
Rodło II Kwidzyn
DKS II POWIŚLE
1:0
Spójnia Sadlinki
Powiśle Stary Targ
1:5
GDKiS Ostaszewo
Delta Miłoradz
2:2
Korona Rywałd
Sobieski Gniew
2:1
LKS Waplewo Wielkie
Błękitni Kmiecin
1:0
Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty
4:2
Weber Szprudowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
0:3
Błękitni Kmiecin
Olimpia Sztum
2:3
Delta Miłoradz
LKS Waplewo Wielkie
2:2
DKS II POWIŚLE
Weber Szprudowo
3:11
Powiśle Stary Targ
GDKiS Ostaszewo
4:0
Sobieski Gniew
Spójnia Sadlinki
1:0
Świt Radostowo
Korona Rywałd
1:3
Pogoń Prabuty
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
3:1
Rodło II Kwidzyn
DKS II POWIŚLE
3:1
GDKiS Ostaszewo
Sobieski Gniew
2:1
Powiśle Stary Targ
Pogoń Prabuty
6:3
Olimpia Sztum
Błękitni Kmiecin
0:1
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
1:0
LKS Waplewo Wielkie
Korona Rywałd
2:6
Weber Szprudowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło II Kwidzyn
1:1
Pogoń Prabuty
Spójnia Sadlinki
1:0
Delta Miłoradz
Powiśle Stary Targ
2:4
DKS II POWIŚLE
Olimpia Sztum
1:2
Korona Rywałd
LKS Waplewo Wielkie
1:0
Błękitni Kmiecin
Weber Szprudowo
4:0
Sobieski Gniew
GDKiS Ostaszewo
2:0
Świt Radostowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kmiecin
2:2
GDKiS Ostaszewo
Delta Miłoradz
2:1
LKS Waplewo Wielkie
DKS II POWIŚLE
0:2
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
4:6
Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty
0:1
Spójnia Sadlinki
Świt Radostowo
4:1
Powiśle Stary Targ
Korona Rywałd
0:1
Rodło II Kwidzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Stary Targ
4:2
Błękitni Kmiecin
LKS Waplewo Wielkie
1:4
Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew
1:1
Świt Radostowo
Rodło II Kwidzyn
3:1
Olimpia Sztum
Weber Szprudowo
2:6
DKS II POWIŚLE
GDKiS Ostaszewo
4:1
Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki
5:0
Korona Rywałd
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
3:2
Powiśle Stary Targ
Olimpia Sztum
0:2
Spójnia Sadlinki
Pogoń Prabuty
2:0
GDKiS Ostaszewo
Rodło II Kwidzyn
1:2
Weber Szprudowo
Świt Radostowo
0:1
DKS II POWIŚLE
Błękitni Kmiecin
4:0
Sobieski Gniew
Korona Rywałd
6:0
LKS Waplewo Wielkie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Weber Szprudowo
2:1
Świt Radostowo
Spójnia Sadlinki
2:1
Rodło II Kwidzyn
DKS II POWIŚLE
1:1
Błękitni Kmiecin
Powiśle Stary Targ
2:4
Pogoń Prabuty
LKS Waplewo Wielkie
5:1
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
1:4
Delta Miłoradz
GDKiS Ostaszewo
3:1
Korona Rywałd
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
2:1
Sobieski Gniew
Rodło II Kwidzyn
3:1
LKS Waplewo Wielkie
Olimpia Sztum
5:4
GDKiS Ostaszewo
Delta Miłoradz
2:0
DKS II POWIŚLE
Błękitni Kmiecin
3:0
Świt Radostowo
Spójnia Sadlinki
5:1
Weber Szprudowo
Korona Rywałd
3:5
Powiśle Stary Targ
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Stary Targ
3:0
Olimpia Sztum
LKS Waplewo Wielkie
1:5
Spójnia Sadlinki
DKS II POWIŚLE
2:2
Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew
5:2
Korona Rywałd
Rodło II Kwidzyn
3:2
GDKiS Ostaszewo
Świt Radostowo
1:0
Delta Miłoradz
Weber Szprudowo
2:7
Błękitni Kmiecin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
0:0
GDKiS Ostaszewo
Rodło II Kwidzyn
1:3
Powiśle Stary Targ
Olimpia Sztum
2:2
Sobieski Gniew
Delta Miłoradz
0:3
Błękitni Kmiecin
LKS Waplewo Wielkie
2:2
Weber Szprudowo
Pogoń Prabuty
4:5
Świt Radostowo
Korona Rywałd
3:10
DKS II POWIŚLE
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Radostowo
6:1
Korona Rywałd
Weber Szprudowo
1:6
Delta Miłoradz
DKS II POWIŚLE
9:1
Olimpia Sztum
Powiśle Stary Targ
0:3
Spójnia Sadlinki
Błękitni Kmiecin
2:0
Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew
6:1
Rodło II Kwidzyn
GDKiS Ostaszewo
2:1
LKS Waplewo Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij